SSK prim ödemelerinizi öğrenme işleminizi e-Devlet portalı üzerinden TC Kimlik Numaranız ve şahsınıza ait daha evvel PTT’den almış olduğunuz e-Devlet şifrenizi girerek SSK prim günlerinizi, SSK prim borcunuzu, SGK prim gün sayınızı ve bağkur emeklilik gibi bilgilerinizi sorgulayarak öğrenebilirsiniz.

Kesinlikle kimlik bilgilerinizi (TC Kimlik No, nüfus cüzdanınızda yer alan bilgiler vb.) turkiye.gov.tr sitesi hariç hiç bir web sitesine girmeyiniz!

SSK Ödemelerimi Nasıl Öğrenebilirim?

e-devlet portalı üzerinden e-devlet şifresi ile tüm SGK – SSK primlerinizi görebilir, sigortanızın yatıp yatmadığı hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Bir önceki aya ait ödeme, prim bilginizi ayın 23üne kadar göremeyebilir ancak yatırılan tüm sigorta prim bilginize buradan ulaşabilirsiniz. SSK’ya yaptığınız prim ödemelerinizi görebilmeniz için aşağıdaki butona tıkladıktan sonra yeni sekmede açılan sayfaya TC Kimlik Numaranız ve e-devlet şifrenizi girmeniz yeterlidir.

SSK ÖDEMELERİNİZİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

SSK Ödemelerimi Nasıl Görebilirim? yazımız ile ilgili herhangi bir yorum veya sorunuz varsa bize aşağıdaki yorum alanından yazabilirsiniz.